بیتمه | خرید آنلاین بیمه

بیمه لوازم الکترونیکی

صدور بیمه نامه در 24 ساعت شبانه روز
 • وارد کردن مشخصات
 • انتخاب بهترین بیمه نامه
 • خرید آگاهانه بیمه
بیمه را برای آرامش خود و خانواده تان بخرید ...

تحویل رایگان بیمه نامه در سراسر ایران

شما می‌توانید مقایسه شرکتهای بیمه،محاسبه نرخ انواع بیمه شخص ثالث، بدنه و آتش‌سوزی را به صورت آنلاین دریافت کنید. کلیه استعلام‌ها مطابق با آخرین تغییرات از شرکت‌های بیمه (ایران، آسیا، البرز، دانا، پارسیان، پاسارگاد و...) بوده و تمامی مراحل استعلام، صدور و تمدید بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، بدنه و آتش سوزی تحت نظارت بیمه مرکزی ایران است.

یادآور تمدید یا اقساط بیمه
ثبت یادآور
بیمه لوازم الکترونیکی
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موبایل، تبلت یا لپتاپ شما دچار شکستگی، آبخوردگی، سوختگی بر اثر نوسانات ولتاژ برق و یا سرقت شده باشد، یا حداقل کسی را دیده باشید که از این حوادث متضرر شده باشد. اگر کالای دیجیتال خود را بیمه کرده باشید، اطمینان دارید که شرایط به قبل حادثه بازمی‌گردد.
سوالات متداول
- آیا بیمه کالای دیجیتال هزینه تعویض موبایل، تبلت و لپ تاپ را به من پرداخت می کند؟ بله! در صورتیکه کارشناسان مراکز خدمات تخصصی پارس رسانه تائید نمایند که امکان تعمیر و برطرف کردن کامل مشکلات دستگاه شما وجود نداشته باشد ( خسارت کلی)، هزینه تعویض دستگاه مطابق با شرایط مندرج در گواهی بیمه نامه و سایت به شما پرداخت می شود.
- اگر برای دستگاه من حادثه‌ای اتفاق بیافتد و من از گواهی بیمه کالای دیجیتال سامان، برای جبران خسارت استفاده کنم، آیا گواهی بیمه نامه من باطل می شود؟ بله. ولی با پرداخت هزینه کمتر از بیمه نامه قبلی می توانید آنرا تمدید کنید .
- من در تهران سکونت ندارم. آیا برای استفاده از خدمات فنی شما باید حضوری مراجعه کنم؟خیر . کافیست با شماره تلفنهای ۸۸۳۲۲۶۶۱ (۰۲۱) تماس بگیرید تا هماهنگی برای دریافت دستگاه خسارت دیده از منزل و یا محل کار شما انجام شود. بعد از تعمیر هم دستگاه در منزل و یا محل کار به شما توسط پست ، تیپاکس و یا سرویسهای پستی مورد تائید تحویل داده می‌شود.
- مدت زمانی که تعمیر دستگاه من طول می کشد چقدر است؟مراکز خدمات فنی ما سعی بر آن دارند که حداکثر در مدت دو هفته کاری نسبت به تعمیر و تحویل دستگاه شما اقدام کنند. مدت زمان دقیق انجام تعمیرات بستگی به نوع خسارت وارده و قطعات یدکی مورد نیاز دارد و ممکن است در بعضی موارد خاص طولانی تر شود. اطمینان از کیفیت انجام تعمیرات و رضایت شما برای ما بالاترین اولویت را دارد.
- آیا گواهی بیمه کالای دیجیتال ، مختص دستگاه‌های نو است؟خیر. در صورت تایید سلامت دستگاه توسط کارشناسان فنی شرکت پارس رسانه ، دستگاه های دست دوم هم تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند.
- آیا برای خرید بیمه کالای دیجیتال و ثبت مشخصات دستگاه و صدور گواهی بیمه نامه می بایست مراجعه حضوری داشته باشم ؟خیر! از طریق وبسایت بیتمه امکان پذیر است.
- آیا خسارت های وارده به دستگاه من فقط در داخل کشور تحت پوشش بیمه است؟خیر. با خیال راحت از دستگاه خود در سفرهای خارجی استفاده کنید. در صورت بروز حادثه، می توانید پس از بازگشت به کشور به مراکز خدمات طرف قرارداد مراجعه نمائید.
- چقدر طول می‌کشد تا بیمه‌ی خودم را دریافت کنم؟پس از اتمام مراحل و خرید بیمه نامه، بیمه شما فعال و قابل دریافت خواهد شد.
- چگونه می‌توانم اعلام خسارت نمایم؟از طریق تماس با کارشناسان سایت و همچنین با مراجعه حضوری به “مرکز تخصصی شرکت پارس رسانه “ اقدام فرمائید.
Bitm1397 کد تخفیف بیمه آتش سوزی
کد 30 هزار تومانی
ارسال

عضو باشگاه مشتریان بیتمه شوید

با ثبت و تکمیل هر سفارش در بیتمه امتیاز دریافت کنید، سطح خود را ارتقا دهید و امتیازهایتان را خرج کنید.

عضویت در باشگاه
بیمه لوازم الکترونیکی پاسارگاد
بیمه لوازم الکترونیکی معلم
بیمه لوازم الکترونیکی نوین
بیمه لوازم الکترونیکی پارسیان
بیمه لوازم الکترونیکی ایران
بیمه لوازم الکترونیکی رازی
بیمه لوازم الکترونیکی ملت
بیمه لوازم الکترونیکی آسیا
بیمه لوازم الکترونیکی دانا
بیمه لوازم الکترونیکی البرز

بیمه لوازم الکترونیکی

بیمه لوازم الکترونیکی ایران

بیمه لوازم الکترونیکی آسیا

بیمه لوازم الکترونیکی البرز

بیمه لوازم الکترونیکی سامان

بیمه لوازم الکترونیکی دانا

بیمه لوازم الکترونیکی پارسیان

بیمه لوازم الکترونیکی سینا

بیمه لوازم الکترونیکی معلم

بیمه لوازم الکترونیکی پاسارگاد

بیمه لوازم الکترونیکی حافظ

خرید اینترنتی بیمه لوازم الکترونیکی

خرید آنلاین بیمه لوازم الکترونیکی

خرید بیمه اینترنتی لوازم الکترونیکی

استعلام بیمه لوازم الکترونیکی

ارزانترین بیمه لوازم الکترونیکی

بیمه لوازم الکترونیکی ملت

بیمه لوازم الکترونیکی رازی

ارزانترین بیمه لوازم الکترونیکی
بهترین بیمه لوازم الکترونیکی
بیمه لوازم الکترونیکی نوین
بیمه لوازم الکترونیکی دی
بیمه لوازم الکترونیکی کارآفرین
اپلیکیشن بیمه
اپلیکیشن خرید بیمه لوازم الکترونیکی
دانلود اپلیکیشن بیمه لوازم الکترونیکی
خرید اقساطی بیمه لوازم الکترونیکی
خرید اینترنتی اقساطی بیمه لوازم الکترونیکی