با توجه به دستور بیمه مرکزی، از این پس نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الکترونیک آن برای بیمه‌گزار ارسال می‌گردد.
بیتمه | خرید آنلاین بیمه

بیمه موتور سیکلت

صدور بیمه نامه در ۲۴ ساعت شبانه روز
نوع، برند و سال ساخت وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید.
بیمه را برای آرامش خود و خانواده تان بخرید ...

بیمه های خود را رایگان تمدید کنید .

با عضویت در سامانه بیتمه , علاوه بر تخفیف آنی در مراکز خرید زیرمجموعه بیتمه , با مبلغی که در کیف پولتان انباشت میشود , هزینه بیمه نامه های خود را بپردازید .

ارسال رایگان بیمه نامه به استان های زیر:

تهران , البرز , کرمان , فارس , اصفهان , مازندران , گیلان , خراسان رضوی , تبریز , خوزستان , قزوین و بزودی در تمامی استان های ایران

مراحل خرید بیمه نامه در بیتمه

1

ثبت نام در بیتمه

ابتدا در بیتمه ثبت نام کنید

2

انتخاب بهترین شرکت

با مقایسه و دریافت اطلاعات دقیق ، بیمه خود را از بین چندین شرکت بیمه انتخاب کنید

3

عضویت در باشگاه مشتریان

با خرید بیمه نامه , بطور خودکار عضو باشگاه مشتریان بیتمه میشود و در خرید بعدی خود از تخفیف های شگفت انگیز برخودار میشوید

4

دریافت بیمه نامه

بیمه نامه شما بصورت رایگان درب منزل یا محل کار تحویل شما میشود .

سوالات متداول

 • به دلیل تغییر در سبک زندگی و شرایط محیط زیست، اخیراً در میان آشنایان دور و نزدیک خود می‌شنویم که شخصی به بیماری همچون سرطان، سکته قلبی و مغزی مبتلا شده است. واقعیت تلخی که در این شرایط با آن روبه‌رو می‌شویم این است که فرد علاوه بر این‌که باید روحیه خود را برای غلبه بر بیماری حفظ کند، باید با بحران‌های مالی مربوط به درمان یا گذران زندگی روزمره نیز دست‌وپنجه نرم کند. متأسفانه بالا بودن هزینه‌های پزشکی و دارویی شرایط معیشت را برای فرد بیمار و خانواده او بسیار سخت و طاقت‌فرسا می‌کند. بدتر از آن، زمانی است که سرپرست خانواده فوت می‌کند و افراد دیگر خانواده باید علاوه بر تحمل رنج از دست دادن عزیزشان به دنبال راهی برای تأمین معاش خود باشند. حداقل بخش مالی این مشکل می‌توانست با دوراندیشی و پرداخت هزینه‌ای بسیار کم حل شود. یکی از بهترین راه‌های موجود، خرید بیمه موتور سیکلت است که می‌تواند از فشار این بحران‌ها بکاهد .
  حتماً تاکنون نام بیمه موتور سیکلت به گوشتان خورده است یا حتی با عناوین مختلفی مانند بیمه زندگی یا بیمه آتیه برخورد داشته‌اید. بیمه موتور سیکلت به‌رغم مزایای فوق‌العاده‌ای که دارد در مقایسه با سایر بیمه ها، با استقبال کمتری مواجه شده است. برخلاف ایران، بیمه موتور سیکلت سهم چشمگیری در بازار بیمه کشورهای پیشرفته دارد. در کشوری مانند ژاپن حدود 36% مردم تحت پوشش بیمه موتور سیکلت هستند و طبق آمار رسمی در سال 2016 سرانه کشور آلمان حداقل یک بیمه موتور سیکلت خریده‌اند . یکی از علل نرخ نفوذ پایین بیمه موتور سیکلت در ایران می‌تواند در دسترس نبودن اطلاعات شفاف و درست در اختیار مردم باشد که تاکنون این نیاز و رغبت را در آن‌ها به وجود نیاورده است.
  طرح‌های مختلف بیمه موتور سیکلت به‌گونه‌ای تعریف شده‌اند که می‌توانند پاسخگوی نیازهای قشر گسترده‌ای از مردم با شرایط سنی، مالی و جسمانی متفاوت باشند. اگر در مورد مزایای آن مطالعه کرده‌اید و برای خودتان بیمه موتور سیکلت تهیه کرده‌اید به خاطر تصمیم درستتان به شما تبریک می‌گوییم. اگر بی‌توجه از کنار آن گذشته‌اید به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید تا به‌صورت کاملاً واضح و شفاف در جریان جزئیات مزایا و پوشش‌های تکمیلی آن قرار بگیرید.
 • بهترین بیمه موتور سیکلت بر اساس اولویت‌های شخص تعاریف متفاوتی دارد. در مواردی اولویت متقاضی خرید بیمه، قیمت پایین حق بیمه است در صورتی‌که ممکن است افرادی حاضر باشند با پرداخت حق بیمه بیشتر، خدمات باکیفیت‌تری دریافت کنند. در گذشته به دلیل محدودیت امکان مقایسه، انتخاب آگاهانه و متناسب با اولویت‌ها بسیار سخت و حتی غیرممکن بود. امکان مقایسه تمامی فاکتورهای مربوط به کیفیت و قیمت از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیتمه فراهم شده است. در مورد مقایسه قیمت، تمامی موارد مؤثر بر حق بیمه در قالب فرمول‌هایی درآورده شده است و متقاضی بعد از وارد کردن مشخصات خودرو و بیمه‌نامه قادر به مقایسه قیمت تمامی شرکت‌های بیمه خواهد بود.
  در مورد مقایسه کیفیت، بیمه مرکزی سالانه آماری را منتشر می‌کند که میزان رضایتمندی بیمه‌گزاران از شرکت‌های مختلف را بر اساس عواملی چون سطح پوشش، مدت اعتبار، پاسخگویی (شفافیت و سرعت)، دانش کارکنان، ارائه اطلاعات زمان خسارت، ارائه اطلاعات زمان صدور، رسیدگی به شکایات، رضایت مالی (حق بیمه)، رضایت مالی (خسارت دریافتی)، سادگی و سرعت صدور، سادگی و سرعت پرداخت خسارت، ارتباط با مشتری، تبلیغات صحیح، محیط فیزیکی و سهم از بازار نشان می‌دهد. تمامی این اطلاعات به صورت شفاف و با رتبه‌بندی شرکت‌های مختلف در سامانه بیتمه قابل بررسی است.
 • درصورتی‌که به حوزه بیمه آشنا نیستید پیشنهاد می‌کنیم که حتماً قبل از ادامه متن، این بخش را بخوانید تا بتوانید مزایا و طرح‌هایی که در این مقاله به آن می‌پردازیم را به راحتی و درستی درک کنید.
  بیمه‌گر: بیمه‌گر همان شرکت بیمه است که وارد قرارداد با متقاضی خرید بیمه می‌شود.
  بیمه‌گزار: بیمه‌گزار شخصی است (حقیقی یا حقوقی) که اقدام به خرید بیمه می‌کند و پرداخت اقساط و حق بیمه بر عهده او خواهد بود.
  بیمه‌شده: بیمه‌شده کسی است که در واقع مورد بیمه است. برای مثال درصورتی‌که پدر خانواده برای فرزندش بیمه موتور سیکلت خریداری کند، بیمه‌گزار پدر خواهد بود و بیمه‌شده فرزند. در بیمه موتور سیکلت، بیمه‌شده تحت پوشش بیمه است نه بیمه‌گزار.
  سرمایه موتور سیکلت: سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده به ذینفعان او پرداخت می‌شود.
  سرمایه حادثه: سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده بر اثر حادثه به ذینفعان او پرداخت می‌شود.
  سرمایه حادثه: سرمایه‌ای است که در صورت فوت بیمه‌شده بر اثر حادثه به ذینفعان او پرداخت می‌شود.
  ذینفع: ذینفع کسی است که در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه موتور سیکلت به او تعلق خواهد گرفت. برای مثال شخصی خودش را بیمه می‌کند. در این حالت بیمه‌گزار و بیمه‌شونده خود او خواهد بود. در صورتی‌که در بیمه‌نامه‌‌اش همسرش را به عنوان ذینفع خود ذکر کند بعد از فوت او سرمایه بیمه موتور سیکلتش به همسر او تعلق خواهد گرفت.
  مدت قرارداد: مدت‌زمانی که بیمه‌گزار متعهد به پرداخت حق بیمه است و شرکت بیمه، بیمه‌شده را تحت پوشش‌های بیمه موتور سیکلت قرار می‌دهد. در شرکت‌های مختلف برای مدت قرارداد حداقلی وجود دارد که شما خود آن را انتخاب می‌کنید.
  ضریب تشکیل سرمایه بیمه موتور سیکلت: ضریبی است که بر حق بیمه ماهانه اعمال می‌شود و سرمایه موتور سیکلت را تعیین می‌کند. شرکت‌های مختلف ضرایب تشکیل سرمایه متفاوتی را ارائه می‎دهند. برای مثال حق بیمه ماهانه 20 هزار تومان است و ضریب تشکیل سرمایه 300. سرمایه موتور سیکلت فرد 6 میلیون تومان خواهد بود.
  درصد افزایش سالانه حق بیمه: برای خنثی کردن اثر تورم بر سرمایه ذخیره شده در بیمه موتور سیکلت و حفظ ارزش آن، سالانه درصدی به حق بیمه پرداختی اضافه می‌شود. بسته به شرکت بیمه می‌توانید ضرایب افزایش سالانه متفاوتی را انتخاب کنید.
 • بیمه موتور سیکلت 4 نوع مختلف دارد که به شرح زیر است:
  بیمه موتور سیکلت ساده زمانی
  در این حالت بیمه‌نامه برای مدت محدودی معتبر است و تنها درصورتی‌که فرد در این بازه زمانی فوت کند شرکت بیمه سرمایه فوت او را به ذی‌نفعانی که بیمه‌گزار تعیین می‌کند می‌دهد. درصورتی‌که فرد زنده بماند شرکت بیمه هیچ مبلغی به او پرداخت نخواهد کرد.
  بیمه تمام موتور سیکلت
  در این نوع از بیمه موتور سیکلت بعد از فوت فرد، سرمایه فوت به ذی‌نفعان او می‌رسد. علاوه بر این پوشش‌هایی نیز می‌تواند شامل فرد شود.
اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

شرکت های بزرگ بیمه ای

معرفی شرکت های دارای مجوز و بزرگ صنعت بیمه

بیمه موتور سیکلت

بیمه موتور سیکلت ایران

بیمه موتور سیکلت آسیا

بیمه موتور سیکلت البرز

بیمه موتور سیکلت سامان

بیمه موتور سیکلت دانا

بیمه موتور سیکلت پارسیان

بیمه موتور سیکلت سینا

بیمه موتور سیکلت معلم

بیمه موتور سیکلت پاسارگاد

بیمه موتور سیکلت حافظ

خرید اینترنتی بیمه موتور سیکلت

سامانه استعلام و خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت

خرید بیمه اینترنتی موتور سیکلت

استعلام بیمه موتور سیکلت

ارزانترین بیمه موتور سیکلت

بیمه موتور سیکلت ملت

بیمه موتور سیکلت رازی

ارزانترین بیمه موتور سیکلت
بهترین بیمه موتور سیکلت
بیمه موتور سیکلت نوین
بیمه موتور سیکلت دی
بیمه موتور سیکلت کارآفرین
اپلیکیشن بیمه
اپلیکیشن خرید بیمه موتور سیکلت
دانلود اپلیکیشن بیمه موتور سیکلت
خرید اقساطی بیمه موتور سیکلت
خرید اینترنتی اقساطی بیمه موتور سیکلت

بیمه موتور سیکلت

بیمه آتس سوزی - بیمه موتور سیکلت - بیمه ساختمان - بیمه موتور سیکلت و موتور سیکلت - بهترین بیمه موتور سیکلت - بهترین بیمه موتور سیکلت - بهترین بیمه موتور سیکلت و موتور سیکلت - بهترین بیمه ساختمانخرید بیمه موتور سیکلتخرید بهترین بیمه موتور سیکلت - خرید بهترین بیمه موتور سیکلت - خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت - خرید آنلاین بیمه موتور سیکلت - خرید اینترنتی بیمه موتور سیکلت - خرید اینترنتی بیمه موتور سیکلت - خرید اینترنتی بیمه موتور سیکلت و موتور سیکلت -