با توجه به دستور بیمه مرکزی، از این پس نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث حذف شده و تنها نسخه الکترونیک آن برای بیمه‌گزار ارسال می‌گردد.
بیتمه | خرید آنلاین بیمه

قوانین و مقررات

صدور بیمه نامه در ۲۴ ساعت شبانه روز
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات بیتمه
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه بیتمه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب ‏‌سایت بیتمه هنگام استفاده از سامانه مقایسه بیمه ، خرید آنلاین بیمه نامه ، پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه بیتمه ، محتوی متنی و سایر خدمات ارائه شده توسط بیتمه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بیتمه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیتمه از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بیتمه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات بیتمه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
: تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا هشخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بیتمه ا اقدام کند.
همچنین از آنجا که بیتمه یک وب‌ سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
تعریف نمایندگی یا کارگزار بیمه:
نمایندگان ، کارگزارن و نماینده های فروش بیمه عمر دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران که از نظر توان ارائه خدمات بهینه و با کیفیت بیمه ای مورد تایید بیتمه می باشند .
خدمات و محصولات ارائه شده در بیتمه :
• انواع بیمه نامه های مجاز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با همکاری کارگزارن و نمایندگان فعال دارای مجوز از بیمه مرکزی و شرکت های بیمه ای .<
• امکان استفاده از خدمات بیتمه برای نمایندگان و کارگزارن مجاز و فعال
• بازاریابی و گسترسش شبکه فروش بیمه
ارتباط با بیتمه :
بیتمه می تواند با شما از طریق ایمیل info@bitmeh.com و همچنین شماره ها و ایمیل های اعلام شده در قسمت تماس با ما ارتباط قرار کند .
حریم شخصی مشتریان :
بیتمه متعهد است کلیه اطلاعات مشتریان و نزدیکان آن ها را به صورت محرمانه حفظ نماید و در صورت عدم نیاز به اطلاعات آن ها پس از صدور بیمه نامه در اولین فرصت اطلاعات ایشان را پاک نماید .
همچنین بیتمه در صورت رضایت برخی از اطلاعات مشتریان را جهت استفاده در باشگاه مشتریان ، یادآوری تمدید بیمه نامه و پرداخت اقساط و پیامک های مناسبتی به صورت محرمانه حفظ می نماید .
ارسال بیمه نامه ها :
روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 9 تا ١٦ و پنج شنبه از ساعت 9 تا 13 به استثنای تعطیلات رسمی در تقویم رسمی ایران می باشد . کلیه سفارشات و درخواست های کاربران در طول اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هفته و به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.
بارگذاری محتوی :
امکان نظر دهی ( کامنت ) توسط مشتریان و بازدیدگنندگان بیتمه پس از ثبت نام امکان پذیر می باشد و مسئولیت نظرات آن ها بر عهده ایشان می باشد . مسئولیت محتوی بارگذاری شده از توسط نمایندگان و کارگزاران بیمه مستقیما بر عهده ایشان می باشد .
زمان رسیدگی صدور بیمه‌نامه:
تمام درخواستهای خرید بیمه که در ساعات اداری که از بیتمه خریداری شوند طی همان روز و چنانچه درخواستی خارج از ساعات اداری باشد، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست در دست اقدام قرار می گیرد.
در صورت عدم امکان صدور بیمه نامه پس از خرید کلیه وجه در اولین روز کاری عودت داده می شود.
مشتری موظف است کلیه اطلاعات خواسته شده رو بدون هیچ کم و کاستی وارد نماید و در صورت عدم رعایت صداقت در اعلام اطلاعات خود همچون سابقه خسارت و ... بیتمه هیچ مسئولیتی نسبت به عودت وجه و پاسخگویی به مشتری را ندارد.
تحویل بیمه نامه قدیمی پس از دریافت بیمه نامه جدید الزامی است و در صورت عدم رعایت این بند بیتمه امکان تحویل بیمه نامه جدید را ندارد و بیتمه پیگیری و جبران زیان احتمالی را حق خود می داند .
نشان دادن کارت شناسایی منطبق با مشخصات بیمه نامه هنگام تحویل آن الزامی است .
تحویل بیمه نامه فقط در مکانی های مسکونی و اداری امکان پذیر می باشد.

شرکت های بزرگ بیمه ای

معرفی شرکت های دارای مجوز و بزرگ صنعت بیمه